تویوتا راوفور
نمای 360 درجه

معرفی تویوتا راوفور

تویوتا راوفور کراس اوری زیبا, شیک و جادار می باشد که شرکت تویوتا هر سال امکانات و آپشن های مختلفی را به آن می افزاید. تویوتا راوفور از تجهیزات و ایمنی کاملی از جمله 8 کیسه هوا و ترمز ABS و EBD بهره می برد. تویوتا راوفور برای افرادی که به دنبال SUV جادار و شیک می باشند بهترین گزینه است.
تویوتا راوفور ۲۰۱۶ با بهبود ظاهر طراحی بیرونی خود در نسل جدیدش شما را به خرید این خودرو تشویق می کند.طراحی جلوی خودرو جسورانه شده و تغییرات جدید شامل چراغهای جلو و عقب خودرو و سپر ها شده است.چراغهای عقب خودرو بصورت LED شده و چراغهای جلو کاملا جدید و از نو طراحی شده و در آنها از سیستم زنون با قدرتی بالا استفاده شده است.
در مورد طراحی داخلی خودرو باید گفت که تویوتا راوفور ۲۰۱۶ از نظر مواد بکار رفته در داخل کابین نسبت مدل سال های قبل پیشرفت داشته و موارد مورد توجه در داخل این خودرو وجود مانیتور ۴٫۲۲ اینچی در وسط کیلومتر شماراست که تمامی اطلاعات حیاطی خوردو را به شما نشان خواهد داد. در فضای میانی داشبورد نیز یک مانیتور ۷ این چی و تاچ اسکرین جا سازی شده است. سیستم دوربین ۳۶۰ درجه در این خودرو با استفاده از این مانیتور بخوبی تکمیل می شود و تمامی نیاز های مولتی مدیا را فراهم می کند.التبه امکانات و تجهیزات داخلی این خودرو فراتر از این مطالب است که در انتها به صورت کامل آمده است.
راوفور که در سبک خودرو های SUV جای دارد در بازار ایران یکی از پرفروش هاست.تویوتا راوفور ۲۰۱۶ در تایپ های Limited, Hybrid Limited ,SE ,XLE Hybrid ,XLE ,LE به بازار ارایه شده است که همگی آنها بجز موتور های هیبرید آن از موتور ۲۵۰۰ سی سی با ۴ سیلندر از نوعDOHC بهره می برند که می تواند ۱۷۶ اسب بخار نیرو و۲۳۳ نیوتن بر متر گشتاور ایجاد کند.همچنین این موتور قادر خواهد بود تا شتاب ۰ تا ۱۰۰ خود را در ۸٫۶ ثانیه طی کند و در ادامه سرعت خود را به ۲۰۰ کیلومتر بر ساعت برساند.
تویوتا راوفور ۲۰۱۶ در هر ۱۰۰ کیلومتر مسافت پیموده شده ۹٫۴ لیتر بنزین مصرف می کند و سیستم انتقال قدرت این خودرو د ر سال ۲۰۱۶ از نوع ۶ سرعته اتوماتیک از نوع ECT-i است.
در مورد جوایز و امتیاز های و موارد ایمنی خودرو باید گفت که این خودرو دارای ۸ کیسه هواست و از سیستم هایی مانند هشدار برخورد با مانع ،هشدار خروج از خط،نور بالای خودکار برای خودروهای گذری در شب ،هشدار برخورد با عابرین پیاده و کروز کنترل مجهز به رادار بهره می برد.
تویوتا راوفور ۲۰۱۶ از شرکت های معتبری همچون NHTSA 5 ستاره ایمنی دریافت کرده و از طرف شرکت IIHS توانسته در سال های ۲۰۱۴ و ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ جایزه ایمنی بالا را دریافت کند.راوفور ۲۰۱۶ در نظر سنجی اخیر سایت معتبر KBB.com توانسته رتبه ۱۰ خودرو برتر مقرون به صرفه از دسته SUV را به خود اختصاص دهد.

گالری تصاویر
مشخصات فنی
نوع موتور4 سیلندر
حجم موتور2494 سی سی
حداکثر قدرت176 اسب بخار
حداکثر گشتاور172 نیوتن متر
شتاب 0 تا 100 کیلومتر در ساعت9.3 ثانیه
حداکثر سرعت200 کیلومتر در ساعت
ظرفیت باک60 لیتر
طول خودرو4.60 متر
عرض خودرو1.85 متر
ارتفاع خودرو1.67 متر
آپشن ها