قوانین و مقررات سایت

کاربران و مشتریان زیر با رعایت و در نظر گرفتن شرایط ذیل می توانند از امکانات پایگاه اینترنتی نمایندگی تویوتا اورنگ استفاده نمایند.

 • کپی رایت
  تمامی مزایا قانونی و حق کپی رایت این سایت متعلق به نمایندگی تویوتا اورنگ می باشد و کپی برداری از مطالب و تصاویر این سایت تنها با کسب رضایت از نمایندگی تویوتا اورنگ امکان پذیر می باشد.
 • شرایط استفاده از وبسایت
  موارد غیر قانونی که می تواند منجر به پیگرد قانونی شود :
  هر گونه استفاده ای که باعث افزایش ترافیک ، مختل شدن عملکرد سایت شود.
  استفاده از ربات های پرکردن فرم ها و کپی مطالب
  ایجاد مزاحمت از طریق راهای ارتباطی مانند گفتگو و تماس تلفنی آنلاین
  ایجاد صفحات فیشینگ به قصد فریب کاربران ( صفحات مشابه با صفحه اینترنتی تویوتا اورنگ)
  ارسال و انتشار کامنت های مستهجن ، غیر قانونی ، توهین آمیز و تبلیغاتی
  ارسال لینک و یا معرفی صفحات غیر مرتبط در بخش نظرات
  حملات بروت فورس برای بدست آوردن اطلاعات ورود مدیران و یا سایر کاربران
 • حفظ حریم شخصی
  نمایندگی تویوتا اورنگ خود را ملزم به حفظ اطلاعات کاربران شامل : شماره همراه ، پست الکترونیک ، آی پی ، کدملی ، آدرس ، سابفه خودرو  می داند ، دسترسی و انتشار غیر مجاز به اطلاعات مشتریان این شرکت از طریق هک و یا فریب مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.
  نمایندگی تویوتا اورنگ تحت هیچ شرایطی اطلاعات مشتریان خود را در اختیار اشخاص ثالث قرار نخواهد داد مگر درصورت وجود دستور قضایی.
  اطلاعات ارسالی شما به وبسایت در بستر پروتکل امن SSL انجام می شود و ارایه دهندگان خدمات اینترنتی قادر به رصد و مشاهده اطلاعات شما نخواهند بود.
 • رفع مسئولیت
  نمایندگی تویوتا اورنگ حق متوقف کردن بخشی یا تمامی خدمات وبسایت را نزد خود را بنا به مصلحت دارد.
  مطالب آموزشی و مقالات درون سایت ، توسط تیم فنی شرکت بررسی می شود اما این شرکت مسئولیتی در قبال نحوه برداشت و استفاده کاربران از این مطالب و خسارات احتمالی ندارد.
  ارتباط با مشتریان فقط از طریق شماره ها و پست های الکترونیکی ذکر شده در صفحه تماس با ما صورت خواهد گرفت و شرکت مسئولیتی در قبال جعل عنوان و سواستفاده از طریق تماس با شماره ها و پست های الکترونیکی غیر از آنچه در صفحه تماس با ما آمده است ، ندارد.